24 та 25 жовтня в Києві відбудеться Відкритий Кубок з пауерліфтингу, жиму лежачи, екстремального жиму та тяги (екіпірувальний та безекіпірувальний дивізіони) UPC - осінній Кубок "Samvatas Cup"
Приєднуйтесь до свята сили!
Організатор турніру - Комітет Пауерліфтингу України - найчисельніша альтернативна федерація пауерліфтингу в Україні, яка є офіційним представником UPA\IPO.
Місце проведення: м. Київ, вул. М. Грінченка, 18 (приміщення клубу "Сінєма")
Атлети змагаються в вікових категоріях до 23 років та Open.
Вагові категорії:
Жінки: будуть визначатись за абсолютною формулою.
Чоловіки: до 60 кг, 67,5 кг, 75 кг, 82,5 кг, 90 кг, 100 кг та понад 100 кг.
Спортсмени, які посіли 1-3 місця, нагороджуються медалями та сертифікатами.
Абсолютний переможець визначається серед всіх учасників (в віковій категорії Open) за формулою Вілкса.
Спортсмени будуть нагороджені унікальними кубками та медалями ручної роботи - витворами мистецтва від Творчої майстерні Віктора Кузнєцова.
Абсолютні переможці будуть нагороджені грошовими сумами.
Загалом призовий фонд складає 6 000 грн.
Після змагань спортсменів на помості запланований виступ спеціального гостя вечора - зірки українського спорту, абсолютного чемпіона світу GPA\IPO з безекіпірувальному жиму лежачи - Дмитра Головинського.
Також після нагородження відбудеться виступ зірок українського шоу-бізнеса, групи «New’Z’Cool» та груп майстрів національного бойового гопака та спасу.
Ведучими вечора будуть президент федерації Комітет Пауерліфтингу України Богдан Воробей та DJ Damaskin .
Стартовий внесок за участь у змаганнях з жиму лежачі, екстремального жиму та тяги складає 200 грн. Стартовий внесок за участь у змаганнях з пауерліфтингу складає 250 грн.
Для спортсменів до 23 років, які планують виступити у відкритій віковій категорії Open, передбачений додатковий внесок у розмірі 150 грн.
Попередні заявки направляються на електронну адресу: samvatascup@gmail.com
Прийом попередніх заявок закінчується 21 жовтня 2015 року.
Комментарии
1
bogdan2015-10-07 13:35:06
И снова SAMVATAS, буду рад принять участие в этом очередном турнире!
Присоединяйтесь, проверьте себя на прочность и получите массу удовольствия и приятного спортивного общения!
Всем удачи со штангой!